SESTANEK S ŠTUDENTI GLEDE NAMESTITVE

UP ŠTUDENTSKI DOMOVI

PISARNA ZA ŠTUDENTSKE DOMOVE

Ankaranska 7, 6000 KOPER

Z objavo Informativne prednostne liste  na spletni strani  UP Študentski domovi z dne 13. 9. 2013 smo vas obvestili o točkah in o začasni uvrstitvi na 1. Prednostnem seznamu. Seznam se bo še dopolnjeval in spreminjal s študenti, ki še niso točkovani zaradi različnih razlogov (jesenska matura, še ne vpisan študent in drugo).

V primeru, da ste razvrščeni na 1. Prednostnem seznamu med 1. in 275. mestom (med 678 točkami in med 387 točkami) in kot željo vrste nastanitve niste navedli – ZASEBNIKA S SUBVENCIJO – torej ste navedli kot željo vrste nastanitve javni študentski dom v Kopru, Portorožu ali Dijaški dom v Kopru, Izoli, Portorožu ali Zasebni študentski dom Jadro, vas vabimo, da se udeležite sestanka v

PETEK 20. SEPTEMBRA 2013, med 9.00 in 12.30 uro

v veliki predavalnici UP FAKULTETE ZA MANAGEMENT

na Cankarjevi 5, v Kopru.

Potek sestankov bo v naslednjem vrstnem redu:

Ø  od 9.00 do 10.30: študentje s točkami od 678  do   473

Ø  od 10.30 do 11.30: študentje s točkami od 473 do  429

Ø  od 11.30 do 12.30: študentje s točkami od 428 do  387

Na sestanku vam bomo po razvrstitvi iz prednostnega seznama ponudili mesta v Študentskem domu v Kopru 29 mest,v Študentskem domu v Portorožu 40 mest, v Dijaškem domu v Kopru 77 mest, v Dijaškem domu v Izoli 30 mest , v Dijaškem domu v Portorožu 45 mest in v Zasebni študentski dom Jadro 2 mesti. Študentje, ki se zaradi nizkega števila točk ne bodo uvrstili v javne študentske domove, v dijaške domove ali v zasebni dom, bodo dobili možnost za subvencioniranje bivanje pri zasebnikih - do zapolnitve mest (335 subvencij).

Študentje, ki ne bodo izbrali nobene od možnih ponujenih ležišč, bodo lahko ostali na prednostni listi in se bodo v primeru sprostitve dodatnih mest v javnih in dijaških domovih lahko naknadno uvrstili na čakalne sezname za javne študentske domove ali dijaške domove po 1. 10. 2013 oziroma po 15. 10. 2013.

UDELEŽBA NA SESTANKU JE OBVEZNA, SICER BOMO TA LEŽIŠČA PONUDILI DRUGIM (PREOSTALIM) ŠTUDENTOM S PREDNOSTNEGA SEZNAMA. V primeru, da se sestanka ne morete osebno udeležiti, se ga lahko v vašem imenu udeleži oseba (sorodnik, prijatelj, sošolec itd.) s pooblastilom, ki ga lastnoročno podpišete. Tega pooblastila ni potrebno overjati na Upravni enoti ali pri notarju.

VSI ŠTUDENTJE,  OBVEZNO S SEBOJ PRINESITE POTRDILO O VPISU.

Višnja Krečič

Tajnik UP ŠD